Reklam

Avast Mac Security

Avast Mac Security

 • Ücretsiz
 • Türkçe dilinde
 • Version: 13.2

Mac'ler için basit virüs denetleyicisi

avast! Mac için Antivirüs , önce adını Windows'ta açan popüler virüs kontrol yazılımının ücretsiz bir sürümüdür. Bu ücretsiz sürümün, Mac için başlangıçta yayınlanan ücretli sürümü değiştirdiğini unutmayın.

Virüs sorunları, Windows'ta olduğu gibi Mac'lerde de ciddi bir endişe olmamasına rağmen, Windows sürümünün kullanım kolaylığı ve verimliliği iyi durumdadır. Avast! Antivirüs, Windows sürümünde aldığınız işlevselliklerin çoğunu sağlar, ancak tabii ki daha hızlı bir OS X stili arayüze sahip olan ek bonus ile.

Ancak, birçok virüs kontrolünde olduğu gibi, onu nasıl kaldırılacağını çok net değil, bu yüzden onu korumayı seçmemeniz durumunda AppZapper gibi bir şeyiniz olduğundan emin olun. avast! Mac için Antivrus'un kullanımı çok kolaydır ve gerçek zamanlı tarama yapmanıza veya sürücüleri ve sorunları tek tek taramak için tek tek taramanızı sağlar. Tarama hızlı ve verimlidir ve herhangi bir askıya alma deneyimi yaşamamalısınız.

Ancak, Mac'inizin biraz yavaşladığını ve Avast! çalışıyor. CPU'yu zamanında tüketme eğilimindedir ve Avast! Mac için bunun nedeni budur.

Posta eklerini taşıyan virüslerin taranıp taranmayacağından emin olmak istiyorsanız, sistem tercihlerinde bu seçeneğin işaretlendiğinden emin olmalısınız. Ancak, sadece Apple Mail için mevcut olduğundan, Thunderbird ve Entourage gibi diğer büyük posta istemcileri için destek yoktur. Ancak, Windows sürümünden en büyük farkı, bireysel kullanıcılar için ücretsiz olmamasıdır. Ancak lisansları bir ila üç yıl arasında alabilirsiniz.

Bir Mac'in hala bir anti-virüs denetleyicisine ihtiyacı olup olmadığı tartışılıyor, ancak bir tane kullanmayı düşünüyorsanız avast! Antivirüs, Windows’dan farklı olarak her ne kadar özgür değilse de, Windows’da çok iyi bir soyağacı var.

Premium özelliklerin tanıtılması

Fidye Yazılımı Kalkanı

Wi-Fi Denetçisi

MacOS 10.6, 10.7 ve 10.8 için düşürülmüş destek. Bu işletim sistemleri için virüs tanımları ve tarama motoru hala sağlanmıştır.

MacOS 10.9'da Sabit WiFi Denetçisi sorunları

Sabit yerelleştirme sorunları

Değişiklikler

 • Premium özelliklerin tanıtılması

  Fidye Yazılımı Kalkanı

  Wi-Fi Denetçisi

  MacOS 10.6, 10.7 ve 10.8 için düşürülmüş destek. Bu işletim sistemleri için virüs tanımları ve tarama motoru hala sağlanmıştır.

  MacOS 10.9'da Sabit WiFi Denetçisi sorunları

  Sabit yerelleştirme sorunları

AVANTAJLAR

 • Kaygan ve net bir arayüz
 • Windows'da mükemmel parça kaydı
 • Apple Mail eklerini tarar
 • Kullanımı ücretsiz

DEZAVANTAJLAR

 • Çoğu büyük posta istemcisi için destek yok
 • Windows sürümünden farklı lisans gerektirir
 • Beta sürümünde olduğu gibi kararsız
 • Mac'inizi yavaşlatabilir

Reklam

mac için Erişim Kontrolü en fazla indirilenler

Reklam

Avast Mac Security

İndir

Avast Mac Security 13.2

Reklam

Avast Mac Security hakkında kullanıcı değerlendirmeleri

Eğer Avast Mac Security denediniz mi? Düşüncelerinizi bırakın siz olun!

Avast Mac Security için alternatifler

Uygulamaları Keşfetme

Reklam

×